Dzisiaj jest: 18 Kwiecień 2024    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Bartosz Woszczyna

pilkazzmkDnia 04.09.2010 roku po mszy świętej z okazji europejskiego dnia maszynisty odbył się coroczny mecz o puchar Przewodniczącego Związku Zawodowego Maszynistów PKP w Jaworznie-Szczakowej. Rywalizowały ze sobą drużyny z Łaz i ze Szczakowej.

pilkalazy

pilkazzmk

Mecz trwał umownie po 20 minut każda z połówek i zakończył się wynikiem 2:2. Stroną bardziej przeważającą była Szczakowa, choć nie była to przygniatająca przewaga. Ogólnie mecz był zacięty, Szczakowa zagrała trochę lepiej jak tydzień temu w Zebrzydowicach. Spotkanie rozstrzygnięto w rzutach karnych, w których wygrała w tym roku drużyna ZZMK.

pilka1

pilka2

Na trybunce boiska za lokomotywownią znajdowało się około 30-tu osób, które wcześniej brały udział we mszy świętej na Pieczyskach, a także kilku pracowników warsztatu którzy mieli przerwę, a którym trzeba także podziękować za przygotowanie murawy na boisku. Kibiców należy pochwalić za doping dla obu drużyn i zainteresowanie spotkaniem co jest bardzo miłe dla uczestników meczu.

2011 Mecz o o puchar Przewodniczącego Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Jaworznie-Szczakowej. .